Bardzo często myślimy, że jedyny sposób na atrakcyjną promocję to znaczna obniżka cen naszych usług. Szczególnie w branży ślubnej, gdzie liczy się grosz i każdy najmniejszy detal. 

Obniżki nie są jedynym sposobem na zwiększenie sprzedaży. Możemy stworzyć wiele innych ciekawych strategii, aby przyciągnąć uwagę potencjalnych klientów, bez poświęcenia wizerunku firmy i jej budżetu.

Jakie rodaje promocji unikają korzystania z rabatów?

  1. Warunki finansowe, ułatwiony proces płatności, zawieranie umów z innymi markami bądź dostępna możliwość pomocy finansowej, to wszystko określa ostateczny wybór dostawcy, z którym para chce współpracować.
  2. Ekskluzywne produkty, usługi lub dodatkowa oferta o spersonalizowanym charakterze. Ważne jest, aby zwrócić uwagę na powody, dla których jesteś wyjątkowy na rynku, pamiętaj, aby pokazać, że tylko Ty możesz uzyskać to, czego oczekują państwo młodzi i zaoferować im specjalną propozycję.
  3. Wydarzenia, możesz przeprowadzić różne aktywnośc,i w których Twoja marka jest naświetlona. To dobry sposób aby poszerzyć znajomość twojego serwisu w celu zdobycia większego zaufania. 
  4. Kupony, prezenty lub dodatkowe produkty. Wiele razy nasza firma ma możliwość dostępu do niektórych produktów lub usług, które nie zwiększają naszych stałych kosztów, ale zwiększają wartość propozycji ekonomicznej.

Prawdą jest, że każdy dodatkowy produkt lub usługa wymaga wysiłku, który później można przełożyć na inwestycję, ale pamiętaj, że musisz oszacować zwrot - a nie tylko wydatek.
Jeśli z niskim procentem osiągniesz wielki zwrot i przyczynisz się do wzrostu sprzedaży, to opłacalność i wysiłek były tego warte!

Skorzystaj z naszych pomysłów i wskazówek wprowadzając je na swoim profilu Zankyou.

Did this answer your question?