Domyślne odpowiedzi Zankyou są najlepszą alternatywą, aby skutecznie reagować na zapytania budżetowe.

Zauważyliśmy, że Panny Młode zwracają większą uwagę na pierwsze otrzymane propozycje, analizując i komentując je ze swoimi partnerami. Zwykle pamiętają one lepiej pierwsze skontaktowane firmy niż te w późniejszym etapie. To daje Ci ogromną przewagę podczas tworzenia relacji i negocjowania warunków umowy. 

Wykorzystywanie domyślnych odpowiedzi

  1. Odczytaj prośbę o budżet

2. Wyszukaj wśród wszystkich opcji odpowiedzi i wybierz ten szablon, który najlepiej pasuje do Twojego przyszłego klienta. Każdą odpowiedź możesz edytować za pomocą ikonki ołówka, zmieniać tekst lub dodawać załączniki.

3. Utwórz nową odpowiedź i zapisz ją jako szablon, badź po prostu bezpośrednio wyślij. 

Po wysłaniu możesz przycisnąć Zapisz domyślną odpowiedź. Następnie możesz edytować ją według własnych potrzeb i nadać jej nazwę.

Jak działają domyślne odpowiedzi Zankyou?

Są to wiadomości, które już zostały zapisane w pamięci Twojego profilu i za pomocą jednego kliknięcia możesz je dołączyć do rozmowy z Parą Młodą.
Jest to szybkie i automatyczne,  możesz odpowiedzieć na wiele wiadomości w zaledwie kilka sekund. Na przykład:

  1. Ktoś do Ciebie pisze.
  2. Kliknij błyskawiczne powiadomienie w swojej profesjonalnej aplikacji (aplikacja do pobrania).
  3. Wchodząc bezpośrednio na czat będziesz mógł wybrać odpowiedź, którą chcesz wysłać - i wszystko za pomocą jednego kliknięcia.

Jakie są zalety domyślnych odpowiedzi Zankyou?

System jest całkowicie elastyczny i mozliwy do edycji, możesz go dostosować do swojego trybu pracy i zmieniać szablony wiadomości tyle razy, ile chcesz.

  • Stwórz wszystkie szablony, które najbardziej Ci odpowiadają
  • Dodawaj załączniki (zdjęcia, teskt, pdf, excel)
  • Edytuj wiadomości jeśli informacje nie są już aktualne. 

Teraz, gdy już wiesz jak łatwo jest utrzymywać doskonałą komunikację z przyszłymi klientami, nie czekaj! Oszczędź sobie czasu i ułatw życie dzięki automatycznym odpowiedziom Zankyou.

Did this answer your question?