All Collections
FAQ - Polski
Jakie korzyści mają dostawcy z wielkiego losowania 12 000 zł?
Jakie korzyści mają dostawcy z wielkiego losowania 12 000 zł?
Pary Młode będą zwracać baczniejszą uwagę na otrzymywanie i zawieranie umów, ponieważ zachęcamy je do skontaktowania się z Twoją firmą.
Business Zankyou avatar
Written by Business Zankyou
Updated over a week ago

Pomiar zwrotu inwestycji jest jednym z najważniejszych problemów firmy, gdy mówimy o strategiach marketingowych.

Jeśli masz produkty cyfrowe, takie jak strona internetowa, fanpage lub profil na Facebooku/Instagramie, bądź usługi (takie jak obecność na targach, drukowanie reklam w czasopismach, ulotkach, plakatach itp.) - wtedy najważniejsze jest to, abyś wiedział w jakim stopniu to wszystko przyczyniło się do zwiększenia Twojej całorocznej faktury.

W obecnych czasach, żadne fizyczne nośniki (na przykład: media drukowane) nie oferują tak wysokiego wkładu, jak platformy cyfrowe. Zankyou może potwierdzić własnymi danymi z ostatnich lat.

Obecność na portalu Zankyou daje wiele korzyści, gdy chodzi o pomiar wyników. Jeśli Twoim głównym celem jest obecność marki i kojarzenie jej z aspiracyjnymi i inspirującymi ideałami wesela, wystarczy wprowadzić swój obszar statystyk, a będziesz mieć rzeczywiste dane, w których zobaczysz jak często Twoja marka wyświetliła się na portalu. Jeśli z drugiej strony, chcesz wiedzieć w jaki sposób bezpośrednio przyczyniliśmy się do zawierania kontraktów z firmami weselnymi, teraz masz możliwość sprawdzenia, które Panny Młode znalazły Cię za pośrednictwem naszej strony, a tym samym jak rozpowszechnia się Twoja strategia.

Najbardziej oczywiste zalety to:

  • Pary będą zwracać baczniejszą uwagę na otrzymywanie i zawieranie umów, ponieważ zachęcamy je do skontaktowania się z Twoją firmą.

  • Dowiedz się dokładnie, które pary zatrudniły Cię w przeciągu ostatniego roku za pośrednictwem naszej platformy.

  • Oblicz popularność biznesu, aby zadecydować, kiedy zwiększyć kampanię.

  • Potwierdź bazę danych klientów dla działań posprzedażowych.

Jak widać, istnieje wiele sposobów na skorzystanie z naszej nowej funkcji. Pary, z którymi współpracujesz, są o wiele bardziej chętne polecenia Twojej firmy bądź podpisania finałowej umowy dotyczącej Twoich usług -  to wszystko aby zwiększyć szansę na wygranie 12 000 złotych w naszym losowaniu. Czy jesteś gotowy wykorzystać nowe opcje na swoim koncie?

Did this answer your question?